Звітна науково-практична конференція молодих учених та студентів
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ І НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

   23-24 квітня 2019 року на факультеті технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університеті імені Олександра Довженка з метою підведення підсумків науково-дослідної роботи, посилення інтеграції освітнього процесу, науки, залучення до наукової роботи обдарованої молоді, була проведена звітна науково-практична конференція молодих учених та студентів. Робота конференції супроводжувалася виставкою студентських наукових робіт.

   З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету технологічної і професійної освіти, канд. пед. наук, доц. Ігнатенко Сергій Віталійович. Привітав присутніх із початком конференції та наголосив на важливості науково-дослідницької діяльності студентів, що є невід’ємною складовою освітньої діяльності в системі вищої освіти.

    Молоді вчені та студенти представили результати своїх наукових досліджень, слухачі відзначили високий науковий рівень доповідей, професійність та практичний підхід щодо вирішення реальних педагогічних проблем, здатність у діалоговому режимі відстоювати власні теоретичні позиції.

     

       

  

  

   Найкращими виступами на пленарному засіданні було визначено доповіді Омелечка Євгена (науковий керівник – д-р. пед. наук, проф. Курок В. П.), Вітюк Наталії (науковий керівник – канд. пед. наук, доц. Воїтелєва Г. О.), Федченка Максима (науковий керівник – д-р. пед. наук, проф. Ковальчук В. І.).

   Конференція молодих учених та студентів пройшла в цікавому й незвичному форматі. Висловлюємо подяку організаторам та викладачам факультету технологічної і професійної освіти за підтримку професійної та технологічної освіти в Україні.