Співпраця з закладами професійно-технічної освіти

    У рамках співпраці з закладами професійно-технічної освіти колектив кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва взяв активну участь у першій відкритій методично-практичній конференції «Мотивація молоді до здобуття професійних компетентностей: виклики сучасності, проблеми, інноваційні підходи у вирішенні», яка відбулася на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Шосткинське вище професійне училище».

 

    Директор училища Гурба Олександр Анатолійович спрямував учасників круглого столу на обговорення проблеми як мотивувати молодь до плідної праці на благо країни та на благо власного професійного розвитку.

   

На пленарному засіданні декан факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Ігнатенко Сергій Віталійович окреслив модель профорієнтаційної роботи у системі ШКОЛА-ПТНЗ-УНІВЕРСИТЕТ, канд. пед. наук, доцент кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Ігнатенко Ганна Володимирівна обґрунтувала шляхи впровадження в освітній процес інновацій з метою пробудження інтересу до майбутньої професії та подальшого професійного становлення.