Вітаємо учасників та гостей з початком роботи V Міжнародної науково-практичної конференції «Технологічна і професійна освіта: проблеми і перспективи»,
яка проходить 14 травня 2026 року. 
 

Цей важливий науковий захід організовано на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка у дистанційно-заочному форматі. Серед учасників конференції – науковці, педагоги, здобувачі різних рівнів вищої освіти, фахівці-практики, що свідчить про високу актуальність обраної тематики.

Тематика доповідей конференції зосереджена на стратегічних питаннях розвитку галузі, зокрема, на сучасних інноваційних підходах до технологічної  й професійної освіти в умовах європейської інтеграції та науково-методичних засадах модернізації змісту навчання. Особлива увага приділяється реалізації концепції профільної середньої освіти та забезпеченню якості професійної підготовки з урахуванням викликів відновлення повоєнної економіки. Важливим складником обговорень є формування підприємницької компетентності для зміцнення конкурентоздатності випускників на ринку праці, а також цифровізація освітнього процесу через впровадження інструментів штучного інтелекту та сучасних платформ.

Бажаємо всім учасникам плідної співпраці, конструктивного діалогу та нових наукових звершень!

Слава Україні!