ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ – КРОК ДО ДИПЛОМА МАГІСТРА

   23 листопада 2021 року на кафедрі професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва в режимі онлайн відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт магістрантів другого року навчання за спеціальністю 015 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства).

   У присутності завідувача та викладачів кафедри майбутні випускники представили напрацювання за темами своїх дослідницьких робіт. До попереднього захисту було представлено 19 магістерських робіт за різноманітною  тематикою.

1

Захист практики (Педагогічна у ЗВО на робочому місці викладача) студентами 62М-Пр(М)з групи

   18 листопада у формі відеоконференції відбувся захист практики (Педагогічна у ЗВО на робочому місці викладача) студентами 62М-Пр(М)з групи, заочної форми навчання. Практика тривала з 01.11.2021 р. до 14.11.2020 р. на кафедрі професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва.

   Із завершенням практики студентів привітали завідувач кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва доктор педагогічних наук, професор В.І. Ковальчук і методист відділу практики О.П. Коваленко, які побажали вдалого захисту.

22

Від теорії до практики

   Для успішної роботи сучасного педагога професійного навчання, окрім глибокої теоретичної підготовки, потрібні уміння і навички, які дозволяють ефективно застосувати отримані знання у практичній діяльності.

   Це досягається шляхом практичної підготовки здобувачів, як у спеціалізованих лабораторіях, так і безпосередньо у польових умовах. Тому студентам спеціальності 015.37 Професійна освіта. Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології були проведені виїзні практичні заняття з дисциплін «Технологія виробництва і переробка продуктів рослинництва» та «Основи тваринництва» на базі ТОВ «ВЕЛЕТЕНЬ» та ТОВ «АГРОЗЕМ» під керівництвом викладачів кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Вовка Богдана Івановича та Маринченка Євгена Олеговича.

2021 11 19 090029

Засідання студентської проблемної групи
«Актуальні проблеми підготовки педагога професійного навчання (ППН)
та фахівців у галузі професійної освіти»

   Науково-дослідна робота зі студентами одна із основних ланок роботи кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

   На базі кафедри працюють студентські проблемні групи над важливими проблемами професійної освіти в умовах сьогодення.

   Так, 12.11.2021 пройшло чергове засідання СПГ «Актуальні проблеми підготовки педагога професійного навчання та фахівців у галузі професійної освіти» (керівник к.п.н., доцент Ігнатенко Г. В.).

До учасників круглого столу «Складники фахової компетентності педагога професійного навчання» доєднався майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею Радчук Микола Вікторович, який поділився власним досвідом з майбутніми фахівцями.

1g

ТРЕНІНГ В РАМКАХ ПРОГРАМИ НАУКОВОГО СТАЖУВАННЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ»

   3 листопада 2021 року студенти бакалаврату спеціальності 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) взяли участь у online-тренінгу на тему: «Грантові програми Європейської комісії-2022». Захід організовано фундацією «IIASC» спільно із представництвом Європейської Комісії у Польщі в рамках програми наукового стажування «Академічна доброчесність». Роботу тренінгу організував спікер Krzysztof Nalepa – представник ЄК в Польщі у справах культури, освіти, молоді та інновацій.

2021 11 03 163133

   Загалом у тренінгу взяли участь понад 200 учасників з усіх куточків України.