2022-06-19_104405.png  

14 червня 2022 року НПП кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва та здобувачі вищої освіти взяли участь у VІ Всеукраїнських педагогічних читаннях, присвяченихі пам’яті академіка Семена Устимовича Гончаренка «Особистісний і професійний розвиток дорослих: проблеми і перспективи», які щорічно проводить Iнститут педагогічної освіти i освiти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

 

06.05.2022.1

Програма конференції

Матеріали конференції

Сертифікати

V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР
«ПІДГОТОВКА МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ, ВИКЛАДАЧА ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ
ДО ВПРОВАДЖЕННЯ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС 
ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

1

   5 листопада 2021 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Підготовка майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій». Організатором заходу традиційно є кафедра професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва. Основною метою проведення семінару було обговорення ключових проблем, обмін досвідом щодо організації та методичного забезпечення освітнього процесу підготовки майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій.

Міжнародна конференція з онлайн-трансляцією
«Інноваційні моделі розвитку науково-методичної компетентності педагогів професійної і фахової передвищої освіти: досвід, проблеми, перспективи»
 
1b.jpg

IX Міжнародна науково-практична конференція
«Актуальні проблеми вищої професійної освіти»

23 квітня 2021 року викладачі та аспіранти КАФЕДРИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка  відбулася в межах IV Міжнародного  симпозіуму  «Cоціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Захід об’єднав науковців з багатьох країн світу та українських закладів освіти.  Кафедра професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва є активним учасником та співорганізатором конференції. Дякуємо нашим друзям-організаторам – кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Національного авіаційного університету за організацію заходу на високому рівні, а учасникам – за змістовні доповіді!

1__nau.jpg