V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР
«ПІДГОТОВКА МАЙСТРА ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ, ВИКЛАДАЧА ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ
ДО ВПРОВАДЖЕННЯ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС 
ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

1

   5 листопада 2021 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Підготовка майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій». Організатором заходу традиційно є кафедра професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва. Основною метою проведення семінару було обговорення ключових проблем, обмін досвідом щодо організації та методичного забезпечення освітнього процесу підготовки майстра виробничого навчання, викладача професійного навчання до впровадження в освітній процес інноваційних технологій.

Міжнародна конференція з онлайн-трансляцією
«Інноваційні моделі розвитку науково-методичної компетентності педагогів професійної і фахової передвищої освіти: досвід, проблеми, перспективи»
 
1b.jpg

IX Міжнародна науково-практична конференція
«Актуальні проблеми вищої професійної освіти»

23 квітня 2021 року викладачі та аспіранти КАФЕДРИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка  відбулася в межах IV Міжнародного  симпозіуму  «Cоціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Захід об’єднав науковців з багатьох країн світу та українських закладів освіти.  Кафедра професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва є активним учасником та співорганізатором конференції. Дякуємо нашим друзям-організаторам – кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Національного авіаційного університету за організацію заходу на високому рівні, а учасникам – за змістовні доповіді!

1__nau.jpg

Всеукраїнська науково-практична конференція
«РОЗВИТОК ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА В УМОВАХ ОСВІТНІХ ТРАНСФОРМАЦІЙ»
 
1_konf_sg_21.jpg   2_konf_sg_21.jpg
 
  В умовах глобальних викликів, пов’язаних із пандемією, а також модернізаційних процесів у системі освіти, спрямованих на розвиток професійної підготовки майбутнього педагога, актуалізується потреба широкого діалогу освітянської спільноти для розв’язання ключових завдань галузі.
   2 квітня 2021 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток педагогічної майстерності майбутнього педагога в умовах освітніх трансформацій». Ініціатором проведення форуму  стала кафедра професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва. Ризики епідемічної ситуації зумовили те, що захід відбувся онлайн на платформі Zoom.

 
Всеукраїнська науково-практична конференція
«РОЗВИТОК ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА В УМОВАХ ОСВІТНІХ ТРАНСФОРМАЦІЙ»