Інформаційний захід «Як підготувати проєктну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа».
   Професорсько-викладацький склад Факультету технологічної і професійної освіти, 24 березня 2021 року долучився до інформаційного заходу «Як підготувати проєктну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа».
   До учасників заходу з вітальним словом виступив Jean-Eric Paquet, генеральний директор директорату з досліджень та інновацій Європейської Комісії. В рамках заходу була надана інформація про програму «Горизонт Європа», шляхи підготовки та подачі проєктної пропозиції в рамках програми «Горизонт Європа»: основні принципи та критерії її оцінювання. Учасники інформаційного заходу мали можливість розглянути типову Грантову Угоду та зрозуміти основні “правила гри”.
   Рамкова програма Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (2021-2027) – це найбільша програма ЄС з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом понад 100 мільярдів євро.
Участь у програмі «Горизонт Європа» дасть можливість використовувати європейські інструменти конкурсного фінансування та надання грантової підтримки, забезпечити умови для проведення спільних досліджень із країнами-членами ЄС, використовувати дослідницьку інфраструктуру країн-членів ЄС та сприяти розбудові матеріально-технічної бази в Україні.