29 грудня 2020 року на факультеті технологічної і професійної освіти проведено виховну годину присвячену 150-річчю з Дня народження Лесі Українки. Активними учасниками і гостями зустрічі були студенти факультету. Присутні долучилися до високої поезії геніальної Лесі Українки, дізналися про маловідомі сторінки життя цієї талановитої, прекрасної i мужньої жінки. За своє коротке життя Леся Українка досягла вершин у багатьох різновидах літературної праці – поезії, драматургії, прозі, перекладах і фольклористиці, літературній критиці і публіцистиці.

 

День першокурсника 7.09.2020

 

29 жовтня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Оександра Довженка в рамках тижня кафедри Професійної освіти та комп’ютерних технологій відбувся майстер-клас з техніки – печворк без голки «Кінусайга». Майсте-клас проводила старший викладач, кандидат педагогічних наук Зінченко Альбіна Валеріївна. Техніка зацікавила всіх присутніх і вони із захопленням долучилися до її опанування.

 

 

 

 

 

25 жовтня, з нагоди 145-річчя Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, студенти та викладачі факультету технологічної та професійної освіти провели майстер-класи та ознайомили усіх присутніх із такими технологіями:

Штучні квіти із гофропаперу - Вітюк Наталія (62 МТ);

Кінусайга - Наташа Кухта (62 МТ);

Скрапбукінг - Самоброд Яна (22Т);

Різьблення - Амеліна Анна та Евгений Омелечко (62 МТ);

Вирізання ложки - Заслужений Народний майстр України  Білевич Ігор Володимирович та Завгородній Сергій (62 МТ).

 

 

 

 

   17 жовтня науковими співробітниками міського краєзнавчого музею спільно з викладачами ГНПУ ім. О. Довженка організовано та проведено народознавче свято «Українська пані осінь» (календарно-обрядові дійства осіннього циклу) до Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці. 

У заході взяли участь Ольга Петрук, майстриня з виготовлення ляльок,  «Людина року ˗ 2018» в номінації «Золоті руки»; Ігор Білевич, заслужений майстер народної творчості; Ольга Литвин, викладач кафедри технологічної та професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету ім.. О. Довженка;   Євгеній Маринченко, викладач кафедри професійної освіти та технології сільськогосподарського виробництва; студенти КЗ СОР «Глухівське медичне училище» та учні старших класів ЗОШ №2.

Під час заходу присутні мали змогу поглибити знання  про народні свята осіннього періоду, навчитись використовувати у повсякденному житті традиції та звичаї свого народу.