30 березня 2021 року на факультеті технологічної і професійної освіти було проведено І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ»
 
   Метою І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» було виявлення обдарованої студентської молоді,   стимулювання їх творчої праці, розвиток креативного  мислення майбутніх учителів.
   Для проведення І етапу Олімпіади було призначено наступний склад журі:  голова журі –  Курок Віра Панасівна, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, зав. кафедри технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О. Довженка; члени журі: Хоруженко Тетяна Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О. Довженка, Литвин Ольга Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О. Довженка, Білевич Світлана Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О. Довженка.
   В  І етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності  «Трудове навчання та технології», який  відбувався в онлайн режимі за допомогою платформи  Zoom, взяли участь студенти 22Т,  41Т та 6М-Т груп. 
 
 
 
  
  
 
 
У  програму Олімпіади були включені наступні тури конкурсу:
І тур (9 год. 00 хв.) – теоретичний. Тестування з професійно-орієнтованих дисциплін спеціальності «Трудове навчання та технології».
ІІ  тур (9 год. 40 хв.) – методичний. Розроблення плану-конспекту уроку з трудового навчання для учнів базової школи (з представленням фрагменту уроку).
ІІІ  тур (11 год. 00 хв.) – технологічний «Моя улюблена технологія». Демонстрація майстерності володіння певною технологією обробки матеріалів.
За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» було визначено наступних переможців:
І місце – Чала Марина Сергіївна   (22-Т група).
ІІ місце – Луппа Дар`я Олександрівна (22-Т група).
ІІІ місце – Кулик Галина Миколаївна (22-Т група).
ІV місце – Мацак Олександр Олександрович (41-Т група).
 
Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги та подальших звершень!