Захист технологічної практики студентами спеціальності 015 Професійна освіта (Будівництво)
та спеціальності 015.17 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)»
 
   Освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів передбачено проходження технологічної практики. 11 листопада 2020 року на кафедрі професійної освіти та комп’ютерних технологій проходив захист технологічної практики здобувачами освіти спеціальності 015.17 «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» (група 21-ПрК,35-ПрК), а також спеціальності 015 Професійна освіта (Будівництво)(група 24 -ПрБ). Захист проводився в дистанційному режимі за допомогою сервісу Zoom.
Практика тривала з 07.09.2020 р. до 30.10.2020 р.
   Загалом, майбутні фахівці впоралися з поставленими практикою завданнями. Про це свідчить підготовлена звітня документація. Студенти підкреслили її важливість у першу чергу в удосконаленні здатностей теоретичних  здобутків використовувати на практиці.
Викладачі кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій Н.В.Литвинова., Л.Г.Гриценко (груповий керівник 24-ПрБ) ,І.В. Маринченко (груповий керівник 21-ПрК), А.В.Зінченко (груповий керівник 35 -ПрК) які брали участь у конференції, відмітили, що  низка студентів працювали на «відмінно». Першочергово це : Супрунов Є.,Хорєва І.,Гирич К.
   Підбиваючи підсумки, можна впевнено стверджувати, що бакалаври отримали цінний професійний досвід та показали достатній рівень фахової підготовки.