Звітна конференція з педагогічної практики
на кафедрі технологічної і професійної освіти факультету ТПО
 
   На факультеті технологічної і професійної освіти 8.04.2021 р. в дистанційному режимі відбулася звітна конференція з навчально-залікової педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти на робочому місці вчителя трудового навчання, інформатики. В цей день о 16.00 захищалися студенти груп 22-Т і 41-Т, які з 15.02.2021 р. до 28.03.2021 р. поглиблювали свою психолого-педагогічну та методичну підготовку в 5-9 класах шкіл міста і району.
   Конференція була організована та проведена кафедрою технологічної та професійної освіти (організатор Литвин О.М.) в форматі відео-конференції за допомогою сервісу Zoom. Не зважаючи на те, що студентам довелося виходити на відео-зв'язок з населених пунктів з нестійким інтернетом, завдяки вдалому керівництву доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента АПН України В.П. Курок та злагодженій роботі всього колективу кафедри, конференція пройшла  успішно.
На зв'язок  вийшла більшість студентів указаних груп та їх групових керівників, методистів з трудового навчання, методистів з інформатики, консультант з психології. Всім бажаючим виступити було надано слово. Студенти під час виступів широко використовували фото і відео-презентації.
   У своїх виступах вони не тільки звітувалися про виконану роботу, а й ділилися досвідом її проведення в умовах карантину, торкалися деяких проблемних питань, висловлювали пропозиції щодо покращення підготовки до педагогічних практик.
Доповнили виступи студентів та дали оцінку їхній роботі завідувач кафедри Курок В.П. і викладачі: Білевич І.В., Білевич С.В., Дещенко О.С., Литвин О.М., Марченко С.С., Рябко Ю.В., Хоруженко Т.А., Шевель Б.О.
   Звітна конференція з навчально-залікової педагогічної практики в закладах загальної середньої освіти на робочому місці вчителя трудового навчання, інформатики була насиченою, активною і змістовною.
Реєстрація учасників, організаційні запитання:
 
   
 
Деякі фрагменти звітів студентів-практикантів.
Уроки з трудового навчання та інформатики:
 
 

Виховні заходи: