16 жовтня 2019 року декан факультету технологічної і професійної освіти доктор педагогічних наук Грудинін Борис Олександрович та його заступник з виховної роботи кандидат педагогічних наук Маринченко Інна Віталіївна завітали до студентського гуртожитку. Головна мета зустрічі – дізнатися, як студенти проживають в гуртожитку, що їм необхідно для покращення умов проживання, та які у них інтереси.
Декан проінформував, що за порушення правил проживання в гуртожитках Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка та відсутність на занять можливе відрахування з числа студентів. Він наголосив на важливості дотримання дисципліни, а також висловив сподівання, що надалі студенти не будуть порушувати правила внутрішнього розпорядку, а подібні випадки повністю викоріняться із студентського життя.
   Прозвучало ряд питань і від студентів. Перше – про необхідність посилення відео нагляду в коридорах для покращення дисципліни та виявлення її порушників. Друге – відведення місць для куріння з метою викорінити звичку робити це в кімнатах або на поверхах гуртожитку. Третє – про мотивацію студентів.
   Борис Олександрович пообіцяв у найближчі терміни вирішити ці питання, а також зазначив, що молодь має отримувати задоволення від навчання, участі у виховних заходах та реалізації власного творчого потенціалу.