Захист педагогічних практик здобувачами освіти спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)

   Особливого значення у період воєнного стану набув процес адаптації завдань практик, виконання яких здобувачами освіти є визначальними для формування їх ключових педагогічних компетентностей.

   Незважаючи на складні умови проходження практик під час збройної агресії росії проти України з 13.02.2023 р. до 26.03.2023 р., студенти у повному обсязі виконали завдання практик та набули професійних компетентностей майбутніх фахівців шляхом оволодіння сучасними методами і формами організації та здійснення освітнього процесу на посадах майстра виробничого навчання та педагога професійного навчання в закладах професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

15

   Відповідно до розпорядження №53 від 24.03.2023 «Про педпрактику» 04.04.23 року., за допомогою сервісу Zoom та додатку Vider кафедрою професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва було проведено підсумкові конференції з педагогічних практик для студентів 23-Пр(М), 34-Пр(М), 6М-Пр(М) груп, спеціальності 015 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології): «Навчально-залікова (на робочому місці педагога професійного навчання)»; «Навчально-залікова (на робочому місці майстра виробничого навчання, педагога професійного навчання)»; «Науково-педагогічна у закладах професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти».

   Під час захисту педагогічних практик студенти поділились враженнями від роботи в закладах професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану, підготували доповіді й презентації проведених занять, виховних заходів, фото та відеоматеріали. Доповідаючи здобувачі освіти продемонстрували належний рівень своєї теоретико-методичної підготовки, як майбутніх педагогів професійного навчання, творчий підхід до виконання завдань, розповіли про труднощі, що виникли у процесі проходження практик.

1

4

5

7

8

10

11

12

13

17

19

22

   У роботі конференції взяли участь: групові керівники та методисти від кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва (зав. кафедри, доц. Самусь Т.В., проф. Ковальчук В.І., доц. Вовк Б.І., доц. Опанасенко В.П.), провідний фахівець навчального відділу з практики Коваленко О.П. та консультант із психології Рябко Ю.В.

   Модератором відеоконференції виступив факультетський керівник з практик – Опанасенко В.П.