Обговорення ОПП «Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)» ОР «Бакалавр» та «Магістр» на засіданні кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва
 
23 листопада 2023 року відбулося засідання кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва, присвячене обговоренню основних аспектів освітньо-професійних програм «Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)» ОР «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 015 Професійна освіта, спеціалізації: 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) (проекти програм розміщено за посиланнями: http://tpgnpu.ho.ua/index.php/osvitniy-protses/elektronni-osvitni-resursy?view=article&id=309&catid=2).
Гаранти ОПП Опанасенко В.П. та Вовк Б.І. ознайомили викладачів кафедри з результатами анкетування здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти та стейкхолдерів щодо задоволеності організацією освітнього процесу та відповідності критеріям оцінювання якості освіти ОПП, пропозиціями робочих груп щодо удосконалення ОПП.
Завідувач кафедри Самусь Т.В. наголосила на важливості проведення опитувань здобувачів освіти та інших стейкхолдерів для удосконалення процесу підготовки висококваліфікованих майбутніх педагогів професійного навчання та акцентувала увагу на необхідності вчасно відображати результати анкетувань різного спрямування на сайті кафедри.
Викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні основних напрямів покращення підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП «Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства)» ОР «бакалавр» та «магістр», зокрема, таких, як:
– активізація профорієнтаційної роботи;
– підвищення викладачами кафедри кваліфікації та проходження стажувань;
– подальше залучення роботодавців, професіоналів-практиків до організації та реалізації освітнього процесу за ОПП;
– систематичне оновлення змісту освітніх компонентів програми з урахуванням наукових досягнень, сучасних практик, підвищення професійного рівня викладачів та результатів анкетування стейкхолдерів;
– залучення здобувачів до неформальної освіти та розширення напрямів їх академічної мобільності;
– покращення матеріально-технічної бази, що використовується під час реалізації ОПП;
– продовження роботи з наповнення навчально-методичного забезпечення ОПП;
Колектив кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва планує і надалі проводити аналіз освітньої діяльності з метою забезпечення якості вищої освіти.