8 травня 2024 року відбулася звітна конференція з науково-педагогічної практики у закладах загальної середньої або передвищої освіти (на робочому місці вчителя інформатики) для здобувачів вищої освіти І курсу за ОС «Магістр» денної форми навчання, які навчаються за освітньою програмою Середня освіта (Трудове навчання та технології).
В ході конференції були заслухані звіти студентів. Здобувачі освіти успішно виконали всі завдання практики, зокрема ознайомилися з умовами організації та здійснення освітньої діяльності в ЗЗСО, провели уроки інформатики, позаурочні виховні заходи, виховні заходи на місці класного керівника та взяли участь у їхньому обговоренні.
Групові керівники та методисти від кафедри поділились враженнями та надали свою оцінку виконанню завдань практики студентами.
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/2p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/3p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/4p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/5p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/6p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/7p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/8p.jpg)
![](/images/kafedra_TPO/2023-2024/zvitna_konf_8-05-24/9p.jpg)
Загалом конференція пройшла в позитивному настрої, були обговорені проблемні місця у фаховій підготовці та перспективи вдосконалення педагогічної практики.
Бажаємо нашим студентам подальшого професійного зросту!