22 листопада 2023 року відбувся Регіональний науково-методичний семінар «Технологічна освіта в контексті концептуальних засад Нової української школи», який щорічно проводиться за ініціативи кафедри технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

   До дистанційної участі у роботі семінару залучилися учителі, працівники органів управління освітою, науковці, викладачі та здобувачі закладів фахової передвищої та вищої освіти.
Семінар спрямований на розв’язання проблем підготовки вчителів трудового навчання та технологій до роботи в умовах НУШ, виявлення особливостей реалізації завдань Нової української школи в технологічній освіті здобувачів базової середньої освіти, з’ясування оптимальної організації освітнього середовища учнів 5-6 класів за модельними навчальними програмами з технології та визначення науково-методичних підходів до реалізації концептуальних засад Нової української школи.
 У матеріалах семінару можна ознайомитися з особливостями становлення технологічної освіти в Глухівському НПУ ім.О.Довженка, методичними матеріалами на допомогу вчителеві та з банком творчих проєктів випускників факультету технологічної та професійної освіти, згадати теплим словом майстра, викладача, воїна Ігоря Білевича.
Щиро дякуємо Вам  за участь у семінарі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з метою висвітлення актуальних проблем технологічної освітньої галузі, обміну  досвідом організації уроків технологій в умовах НУШ, спільного подолання викликів сьогодення.